Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сайт Народного ансамблю сучасного танцю "Екзотика"

Про нас пишуть 1   Про нас пишуть 2

ТВОРЧА ХАРАКТЕРИСТИКА

НАРОДНОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ЕКЗОТИКА»

ЦЕНТРУ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ м. МИРГОРОДА

 

            Ансамбль сучасного танцю “Екзотика” заснований у вересні 1995 року. Керівник-хореограф Хоменко Анжеліка Анатоліївна.

            Колектив налічує 110 вихованців віком від 7 до18 років.

            Ансамбль працює за програмою, розробленою А.А.Хоменко на основі багаторічного досвіду, аналізу фахової літератури, вивчення досвіду відомих хореографів та керівни-ків дитячих колективів  і апробованою у НАСТ «Екзотика».

            У репертуарі ансамблю переважають дитячі естрадні танці, танці народів світу, народні танці в сучасній стилізованій естрадній обробці, класичні танці. Останні кілька років до репертуару активно включаються сучасні сценічні та соціальні танці у популярних стилях. Діти вивчають класичний екзерсис біля станка і на середині залу, екзерсис у сучасному стилі, композиції на матеріалі дитячої програми бальних танців. Колектив відрізняє різножанровість. Керівник з дітьми створює казкові сюжетні танці, співпрацює з вокалістами, має в репертуарі танці з великою технічністю, темпом, різні за характером і змістом. Діти мають чудові артистичні здібності, вдало відображають характер персонажу, створюють образ, передають атмосферу та стиль, створюючи єдину цілісну хореографічну композицію, мають високий технічний рівень.

         Репертуар ансамблю відповідає віковим особливостям учасників, музиці та аранжуванню. До програми включені українські народні танці в сучасній обробці, що дає змогу через танець відновлювати традиції нашого народу, виховувати патріотизм. Зараз в репертуарі колективу понад 30 хореографічних та вокально-хореографічних номерів. Кожному номеру відповідають костюми, реквізит, декораційне та світлове оформлення, що створює керівник за допомогою батьків та працівників Центру естетичного виховання.

            Керівник колективу уособлює в собі не тільки хореографа, наставника, вчителя і друга для дітей, а і сценариста театралізованих програм, і режисера, і ведучого. Колектив – це одна міцна та дружня сім’я, де старші за віком та за строком перебування в ансамблі завжди допомагають молодшим і в навчанні, і на виступах, і під час відпочинку та масових заходів в ансамблі, передають традиції колективу.

               Колектив має статут, розроблений керівником на основі досвіду роботи і традицій, що склалися з роками, та затверджений на загальних батьківських зборах.

              Ансамбль має міцну систему самоврядування дітей і батьків. Обраний батьківський комітет, в який входять представники кожної групи. Батьківський комітет служить для підтримування зв’язку між батьками, керівником і дітьми, допомагає у вирішенні організаційних питань в колективі. Регулярно проводяться загальні батьківські збори. Керівник домагається, щоб батьки жили радощами і проблемами колективу. Діти обирають старост в кожній групі, а також актив, які допомагають керівникові у позаучбовій діяльності.

             З колективом постійно працює акомпаніатор та костюмер (на громадських засадах з числа батьків учасників старшої групи).  У 2009 році після закінчення Гадяцького училища культури у якості педагога-репетитора в ансамбль повернулася М. І. Ігольніцина - колишня випускниця «Екзотики». З її появою колектив запрацював з новою силою. Завдяки Марині Іванівні у репертуарі ансамблю з’явилися малі хореографічні форми – тріо, дуети, збагатилася різножанровість, спостерігається насиченість репертуару модними течіями сучасної хореографії.

               Колектив бере участь в багатьох міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних  конкурсах і фестивалях, оглядах художньої самодіяльності. Отримав відзнаки і нагороди, завоював призові місця. Ще жодного разу, беручи участь у конкурсах, «Екзотика» не займала нижче третього місця. (Копії грамот та дипломів додаються.)

                У серпні 2008 року удостоєний звання «Народний художній колектив».

              Колектив співпрацює з іншими художніми колективами ЦЕВ та міста, солістами-вокалістами, школами, закладами культури, громадськими організаціями, підприємствами, надаючи практичну та методичну допомогу, бере участь у концертах, масових заходах, готує сольні концертні програми, благодійні акції. Традиційними стали театралізовані концерти та вокально-хореографічні казки. За останні 5 років створено 2 театралізовані концерти «Різдвяні зустрічі» (2009-2010 рр.), «Зачарована Кабріоль»-2009, «Екзотичний калейдоскоп»-2010, Ювілейний концерт до 15-річчя НАСТ «Екзотика»-2010, «Віват! Випускники!» - 2011 , «Здрастуй, літо!» - 2011, «Кохання рай» - 2011, 2012 (спільна програма з А.Квіткою), «Новорічна казка від «Екзотики» 1 і 2»- 2012, 2013, «Випуск – 2012», «Випуск – 2014» та інші. Соціально-громадська благодійна шоу-програма «Іди й дивись! Хто чи що врятує світ?!» (2013) переросла у соціальний проект, у якому взяли участь мешканці міста, учні всіх навчальних закладів та працівники різних організацій. Ансамбль постійно запрошують до участі у міських та обласних концертах і святкових програмах. «Екзотика» багато років поспіль була учасником дійства на головній ялинці області.

            Колектив працює стабільно, постійно вдосконалюючи та поповнюючи свій репертуар. Ознакою стабільності є також щорічні набори у колектив, під час який кількість бажаючих навчатися саме у «Екзотиці» постійно збільшується і перевищує всі норми. Тому на початку кожного навчального року ансамбль поповнюють дві підготовчі групи не менш як по 25 вихованців. Третьою ознакою стабільності, а також якості навчання є щорічні випускники НАСТ «Екзотика». Багато з них пов’язують свою подальшу професію з творчістю. Серед випускників колективу є викладачі хореографії, артисти цирку, майбутні артисти лялькового театру та працівники телебачення, учасники самодіяльності багатьох ВНЗ України. Деякі з випускників «Екзотики»  відновили свої заняття в ансамблі, створивши сімʼї і працюючи у нашому місті після навчання. Багато випускників приводять на навчання до колективу своїх дітей.

               Крім учбової діяльності керівник проводить в ансамблі виховну роботу, інструктажі з техніки безпеки, організовує відпочинок дітей під час канікул, екскурсії, дні іменинника, святкування Нового року, Різдва та ін. свят, дні сімейного відпочинку, походи на природу тощо. Керівники ансамблю, дитячий та батьківський колективи займають активну громадянську позицію (за що у 2013 р. ансамбль отримав перемогу у Загальноміському відкритому рейтингу популярності «Людина року – 2013»); постійно проводять громадські та благодійні акції, концертні програми; втілюють в життя різноманітні проекти соціального та патріотичного спрямування.

                Ансамбль сучасного танцю “Екзотика” пов’язує свої подальші плани, по-перше з підвищенням виконавської та акторської майстерності, технічності, розвитком різножанровості, ознайомленням, засвоєнням та включенням у репертуар нових для колективу напрямків і стилів хореографії (мажоретки, попінг, контемп, крамп та ін. сучасні модні течії), застосуванні новинок режисерського та акторського мистецтва; по-друге, зі створенням нових концертних програм, хореографічних казок та подальшими виступами у рідному місті, області, участю у фестивалях та конкурсах різного рівня.

                 Більш детальну інформацію з фото і відеоматеріалами можна отримати на сайті НАСТ «Екзотика» www.ekzodance.com.ua

 

Директор ЦЕВ  Н.І. Ночна

ЗВІТ

ПРО УЧАСТЬ У МАСОВИХ ЗАХОДАХ ЦЕВ, МІСТА, ОБЛАСТІ

НАРОДНОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ЕКЗОТИКА»

ЗА ПЕРІОД з 2009 р. по 2014 р. 

№ п/п

Назва заходу

кількість

1.

СОЛЬНІ КОНЦЕРТИ ТА ТЕАТРАЛІЗОВАНІ ПРОГРАМИ

21

2.

СОЛЬНІ КОНЦЕРТИ ТА ВИСТУПИ З ОКРЕМИМИ НОМЕРАМИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ , УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ

15

3.

УЧАСТЬ У КОНЦЕРТАХ ТА ІНШИХ ЗАХОДАХ ЦЕВ

69

4.

УЧАСТЬ У КОНЦЕРТАХ І ЗАХОДАХ ПК КУРОРТУ МИРГОРОД

89

5.

УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОМІСЬКИХ і РАЙОННИХ КОНЦЕРТАХ І ЗАХОДАХ

57

6.

УЧАСТЬ У ОБЛАСНИХ КОНЦЕРТАХ І ЗАХОДАХ

1

7.

УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ І ФЕСТИВАЛЯХ ЦЕВ

6

8.

УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОМІСЬКИХ КОНКУРСАХ І ФЕСТИВАЛЯХ

2

9.

УЧАСТЬ У ОБЛАСНИХ КОНКУРСАХ І ФЕСТИВАЛЯХ

8

10.

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ І ФЕСТИВАЛЯХ

1

11.

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСАХ І ФЕСТИВАЛЯХ

9

ВСЬОГО

278

 

 


Сайт ансамблю «ЕКЗОТИКА»
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz